TÜRKÇE

ENGLISH

GERMAN

ANA SAYFA

FATİH  REŞADİYE  HOTEL

REZERVASYON

GALERİ

İLETİŞİM

REZERVASYONU NASIL YAPARIZ ?

 

Lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatlice okuyarak herhangi bir yanlış anlamaya mahal vermeden rezervasyon butonuna tıklayarak açılacak pencereden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştiriniz.7 geceden fazla kalın 1 gece ücretsiz konaklama kazanın.Fiyatlarımıza KDV, servis, kahvaltı  dahildir.   0-6 yaş çocuklar (1 Pax ) Ücretsiz,7-12 yaş çocuklar % 50 indirimlidir. İndirmli fiyatlarımız sadece internet üzerinden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

 

REZERVASYON ŞARTLARI

 

1) Formu gönderdikten yaklaşık 24-48 saat sonra rezervasyon talebinizin kabulü  hakkında cevap alacaksınız.

 

2) Rezervasyon talebinizin konfirme edilebilmesi için kredi kart bilgileriniz, sizden e-mail,telefon veya fax yolu ile  istenecektir.

 

3) Rezervasyon iptaliniz en az 48 saat öncesinden otel yetkilisine bildirilmelidir. Aksi takdirde kredi kartınızdan 1 gecelik oda ücreti No Show bedeli olarak tahsil edilir.

 

4) Burada göndermiş olduğunuz bilgiler güvenli bir şekilde saklanacaktır.

 

HAVAALANI TRANSFERİNİ NASIL ALACAKSINIZ ?

 

Havaalanı çıkış kapısında otelimizden görevli özel karşılama personelimiz, isminizin yazılı olduğu panoyla sizi  geliş saatinizde hazır olarak bekleyecektir. Lütfen transfer elemanlarının ellerinde tuttukları isim panolarından sizin isminizin yazılı olanını bulunuz. Eğer bizi bulamazsanız lütfen otelimizi arayıp bilgi veriniz ve danışmanın önünde bekleyiniz. Otel görevlisi en kısa sürede size ulaşacaktır. Havaalanı transfer ücreti hesabınıza eklenecektir.

Büyük Karaman Caddesi No: 4 Fatih 34083 İstanbul / TÜRKİYE  +90 212 635 95 87 - 88  info@fatihresadiyehotel.com